Завершено капремонт стиків стінових панелей багатоповерхівки у Вінниці

У Вінниці активно впроваджують заходи з підвищення енергоефективності та стійкості житлової інфраструктури. Недавно завершили капітальний ремонт стиків панелей багатоквартирного будинку на вулиці Миколи Ващука, 13. Ці роботи допомагають уникнути пошкодження конструктивних елементів і покращують комфорт проживання мешканців, запобігаючи погіршення стану міжпанельних швів через вплив вологості.

Про це фнформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«Загалом ці роботи спрямовані на підвищення стійкості нашої інфраструктури. Під час капремонту працівники підрядних компаній виконали гідроізоляцію міжпанельних швів, з подальшою штукаркою та фарбуванням. Завдяки цьому, з одного боку, покращується зовнішній вигляд багатоповерхівки, а з іншого, що головне, – забезпечується продовження терміну експлуатації панельного будинку, зменшення втрат тепла в опалювальний період та рівня вологості в помешканнях, який може підвищуватися внаслідок розгерметизації панельних швів. Адже саме ці шви є тим конструктивним елементом панельних будівель, який найбільше зношується, тож з часом їхнього оновлення потребують практично всі будинки такого типу», – розповідає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

В будинку на Миколи Ващука, 13 оновили міжпанельні стики на 3-4 під’їздах. Минулого року капремонт стінових панелей виконали на 1 та 2 під’їздах. Так, міжпанельні шви оновили на всій багатоповерхівці.

Це вже другий будинок, де міжпанельні шви оновили з початку року. Пізніше комунальники планують розпочати цей вид капремонту ще на одному будинку панельного типу.

Цей вид робіт виконують на умовах співфінансування з мешканцями. Левову частку витрат бере на себе міський бюджет.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook