Завдяки камерам Ситуаційного центру вдалося розшукати батьків хлопчика, який загубився у місті

Більше тисячі камер Ситуаційного центру постійно ведуть відеоспостереження за дорогами та вулицями міста. Завдяки цій муніципальній системі відеоспостереження та допомозі небайдужої вінничанки, у серці Вінниці вдалося вирішити ситуацію, пов’язану з загубленням маленького хлопчика. Як розповідає начальник КП “Муніципальна варта” Віталій Чигур, ця подія сталася у суботу, 2 вересня.

“Хлопчик йшов тротуарами по вулиці Соборній, абияк перейшов дорогу поміж машин, а потім пішов у напрямку площі біля міськради. Небайдужа жінка одразу зрозуміла, що малий не орієнтується, взяла його за руку і почала розпитувати, де батьки. Не почувши нічого у відповідь, громадянка звернулась по допомогу до наших працівників Муніципальної варти. Разом із ними, співробітники Ситуаційного центру встановили, що хлопчик прийшов з торгового центру, – розповідає Віталій Чигур.

Працівники Ситуаційного центру зателефонували до адміністрації ТЦ і з’ясували, що там хлопчика розшукують батьки.

“Чудово, що хлопчик залишився цілим та неушкодженим. Дякуємо небайдужим людям, які звернули увагу на те, що дитина сама пересувається містом. На записах камер видно, що коли він переходив дорогу у невстановленому місці, перехожий чоловік кинувся його наздоганяти. Але хочеться звернутися до всіх батьків, щоб провели виховні бесіди зі своїми дітьми щодо перебування на вулиці та про можливі наслідки таких необдуманих вчинків”, – наголосив Віталій Чигур.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook