З нагоди 660-річчя Вінниці у громаді анонсували челендж для школярів

Починаючи з сьогоднішнього дня, 5 вересня, у школах загальної середньої освіти міста Вінниця розпочинається челендж «Ювілейний експрес-тур Віницею» в рамках відзначення 660-річчя міста. Цей проєкт організований департаментом освіти Вінницької міської ради.

Ціль челенджу – розкрити якомога більше цікавинок старовинної та сучасної Вінниці, створити своєрідний віртуальний експрес-тур рідним містом і у такий спосіб привітати місто з ювілеєм.

Щоб долучилися до проєкту, кожному закладу освіти потрібно створити інформаційний допис про цікаве місце чи об’єкт, який знаходиться поблизу їхньої школи. Предметом опису може бути як історична місце, так і будь-яка інша історична пам’ятка – будівля, споруда, пам’ятник меморіальний знак тощо, так і сучасні об’єкти ландшафту чи інфраструктури.

Дописи потрібно розмістити до 08 вересня 2023 року на офіційних сторінках соціальних мереж закладів під єдиним хештегом #vinexpress.

«Передбачається, що така ініціатива допоможе юним вінничанам ще краще усвідомити самобутність та красу рідного міста, дозволить заглибитись в його неповторну історію та відобразити наші вінницькі «родзинки», – повідомляє директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook