У Вінниці люди поважного віку опановують скандинавську ходу: подробиці

Денне відділення Вінницького територіального центру соціального обслуговування надає людям похилого віку можливість відвідувати різні гуртки. Один із них – гурток здорового способу життя. Під керівництвом медичної сестри Валентини Морнової 15 жінок золотого віку освоюють скандинавську ходу.

Про це інформує Містопосилаючись на Вінницьку міську раду.

Корисні прогулянки

«Наші відвідувачі дуже полюбляють скандинавську ходу. Погода – не перепона для тих, хто бажає відчувати себе здоровим, сильним, активним. Тож ми беремо трекінгові палиці та рушаємо на прогулянку і в спеку, і в прохолоду. Слід зазначити, що скандинавська хода – безпечний і корисний вид спорту. Така активність сприяє зміцненню опорно-рухового апарату, тобто наших кісток, суглобів, м’язів. Також вона покращує роботу серця і судин, поліпшує баланс і координацію. А ще – підіймає настрій та знижує рівень стресу. Все це особливо корисно для людей 60+», – зазначає Валентина Морнова.

З медичною сестрою закладу погоджуються і ті, для кого скандинавська хода вже стала незаміннім хобі. Це, наприклад, 73-річна Алла Тернавцева.

Поціновувачки скандинавської ходи

«Я відвідую Терцентр уже близько 6-7 років. Зокрема, займаюся скандинавською ходою. Після таких прогулянок я себе набагато краще почуваю, адже знаходжуся на свіжому повітрі, рухаюся. Це набагато краще, ніж сидіти вдома. Заняття скандинавською ходою позитивно впливають на нервову систему, покращують загальний стан здоров’я, а ще згуртовують наш колектив. З нетерпінням чекаємо кожної п’ятниці, коли ми зможемо знову взяти до рук палиці і усі разом пройтися нашим чудовим містом», – говорить пані Алла.

Гуляють відвідувачі Терцентру і в парку, і на озері, і просто вулицями міста.

Трекінгові палиці - обов'язковий атрибут скандинавської ходи

«У мене є проблеми зі здоров’ям, група інвалідності та недавно перенесена операція. Тож зважитись на таку активність було досить складно і страшно. Але Валентина Аркадіївна, яка викладає у Терцентрі оздоровчу фізкультуру та скандинавську ходу, запевнила мене, що вже буде добре. Я не пожалкувала, заняття мені дуже подобаються», – розповіла 63-річна Олена Сторожук.

Заняття зі скандинавської ходи у Терцентрі проходять щоп’ятниці. Записатися можна за номером телефону: 67-05-90 або за адресою: вул. Соборна, 50.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook