Як вінничани на російськомовній літературі заробляють гроші

У Вінниці проводиться збір російської літератури з метою подальшої переробки, а отримані кошти будуть спрямовані на допомогу мобільно-вогневих груп підрозділів ППО «Центр», повідомляє ВМР. Ініціаторами цієї акції виступили благодійний фонд “Гуркіт”, який співпрацює з видавництвом Vivat та департаментом відновлення та розвитку міста.

Як розповіла директорка департаменту відновлення та розвитку ВМР Ольга Ремешевська, приносити на переробку російськомовну літературу можна і пакунками, і по декілька книг.

«Окрім органіки і пластику, в українських смітниках займає саме папір. Втім макулатура – це не сміття, а досить цінний ресурс, який дозволяє зберегти якомога більше дерев, а отже – і довкілля. Наші партнери з благодійного фонду “Гуркіт” ініціювали цей збір з благодійною метою і ми сподіваємося, що це принесе користь як військовим, які обороняють нас, так і природі», – сказала Ольга Ремешевська.

Директор фонду Владислав Самойленко зауважив, що «Гуркіт» системно забезпечує підрозділи Сил оборони необхідним обладнанням на передових позиціях, а також допомагає Силам протиповітряної оборони.

«Наразі проводиться збір, метою якого є комплектація та забезпечення 10 мобільно-вогневих груп підрозділів ППО “Центр”, які здійснюють захист повітряного простору Вінницької, Черкаської, Кіровоградської областей від ворожих атак як безпілотних літальних пристроїв (типу «шахед»), так і ракет, – говорить він. – Одним з ідеологічних компонентів такого збору є отримання застарілої, пропагандистської, імперської та іншої російськомовної літератури, а також просто застарілої макулатури для подальшої переробки і долучення виручених коштів на ППО. У партнерстві з видавництвом Vivat ми проводимо національну акцію зі збору такої макулатури в десяти містах України, серед яких є і Вінниця».

Тож вінничан запрошують долучитися до акції підтримки сил ППО та здавати макулатуру. Пункт збору розміщений у культурному просторі «Піч».

Прийом здійснюється з вівторка по неділю з 14:00 до 20:00 за адресою: вулиця Григорія Сковороди, 25 (вхід із задньої сторони будинку). Акція триватиме до 31 березня 2024 року.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook