Як пройшов міжуніверситетський кіберспортивний турнір з CS:GO у Вінниці

Нещодавно в ігровому клубі «SkyNet» пройшов захопливий міжуніверситетський кіберспортивний турнір з CS. Захід був організований відділом молодіжної політики у співпраці з Вінницькою молодіжною радою.

Про це інформує Містопосилаючись на Вінницьку міську раду.

У турнірі взяли участь команди з чотирьох навчальних закладів:

  • Вінницький національний технічний університет (ВНТУ)
  • Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського (ВДПУ)
  • Донецький національний університет імені Василя Стуса (ДонНУ)
  • Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова (ВНМУ)

Після напружених ігрових баталій перемогу здобула команда ВНТУ, яка зайняла перше місце. Срібло дісталося ВДПУ, а бронзову нагороду виборола команда ДонНУ. Четверте місце посіла команда ВНМУ.

Учасники турніру відзначили, що турнір надав можливість не лише змагатися за призові місця, але й весело провести час, розвиваючи навички командної роботи та стратегії.

«Це був неймовірний досвід! Ми мали змогу випробувати свої сили у грі та поділитися досвідом з іншими командами. Атмосфера була чудова, і ми вже з нетерпінням чекаємо наступного турніру», – поділився враженнями учасник команди-переможця ВНТУ Вадим.

Як зазначила начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак, ми раді, що цей турнір привернув стільки уваги та зібрав талановитих гравців з різних університетів.

«Це чудовий спосіб розвивати навички командної роботи та лідерства, а також весело провести час. Ми плануємо організовувати ще більше таких заходів у майбутньому», – каже вона.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook