Як підготувати себе до надзвичайних ситуацій. Поради вінничанам

Ворог продовжує воювати з цивільним населенням, завдаючи цинічних ударів по об’єктах критичної інфраструктури. Цим самим він залишає звичайних громадян без світла, води та тепла. Відповідні служби оперативно усувають наслідки ракетних обстрілів, але вкрай важливо бути підготовленим до будь-якого розвитку подій.

У зв’язку з цим громадянам рекомендується заздалегідь створити запаси їжі, медикаментів та питної води на випадок надзвичайних ситуацій.

При формуванні запасів їжі, перевагу потрібно надавати продуктам довготривалого зберігання та консервам.

Запас питної та технічної води повинен бути сформований на 1-2 дні. Важливо постійно його поновлювати.

Перевіряючи в аптечці засоби надання медичної допомоги потрібно уважно переглянути термін придатності ліків та подумати, які медичні засоби можуть знадобитись впродовж тривалого часу.

Також слід заздалегідь зарядити телефони, ноутбуки та павербанки, крім того варто сформувати запас автономних джерел освітлення (ліхтарики, свічки тощо), запастись теплим одягом та термобілизною

Варто не забути зібрати найнеобхідніші речі та документи, якщо доведеться терміново евакуйовуватися або переходити до сховищ.

Та перш за все у таких випадках не потрібно панікувати, оскільки саме цього прагне ворог. Тому варто довіряти інформаційним повідомленням лише з офіційних джерел.

На випадок екстреного відключення електроенергії та тепла вінничанам рекомендують зберегти перелік адрес цілодобових «пунктів незламності», де можна буде зігрітися, підзарядити телефони та випити чаю.

Ознайомитись з алгоритмом дій при відсутності електроенергії, тепла та води в оселі можна за посиланням.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook