Як користуватися авто під час снігопаду та ожеледиці?

Взимку керування автомобілем потребує не лише особливих навичок, а й провокує додаткові ризики. Особливо під час снігопаду чи ожеледиці. Саме тому водіям в цей період не можна розслаблятися за кермом.

 Виїжджаючи на дорогу, не потрібно налаштовуватися на труднощі, але будьте до них готовими. Звісно, все передбачити неможливо. Але якщо машину “понесло” і вона вийшла з-під контролю, намагайтеся зробити все, щоб зменшити наслідки.

 Про це повідомляє Департамент комунального господарства та благоустрою ВМР.

Нагадаємо, що під час ожеледиці не можна різко маневрувати.  Якщо ви за кермом під час складних погодних умов, пам’ятайте, що під колесами не асфальт і не ґрунт, а лід. Відповідно, будь-який необережний рух під час зрушення з місця або ж при спробі зупинитися може призвести до того, що авто стане некерованим.

 Часто ДТП трапляються через те, що водії паркують автівки під невдалим кутом або в неправильному місці. Тоді будь-яка помилка іншого водія призведе до зіткнення з припаркованим на повороті авто.

 Паркуючись на тротуарі, зверніть увагу, чи не перешкоджаєте рух пішоходів, оскільки й вони ковзають, падають – зокрема й на неправильно поставлені машини.

 Не залишайте авто на ніч на узбіччі – це унеможливлює якісне очищення комунальними службами доріг від снігу.

 І, будь ласка, намагайтеся не використовувати особистий автотранспорт під час сильного снігопаду та утворення ожеледиці без нагальної потреби!

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook