Харчування у вінницьких дитсадках подорожчало

У вінницьких дошкільних навчальних закладах з першого січня зросла вартість харчування на 4-6 гривень на день. Про це повідомив виконавчий комітет Вінницької міської ради.

Вказано, що з першого січня 2021 року вартість харчування дітей в комунальних закладах дошкільної освіти Вінницької міської ОТГ на день становить:

– для дітей віком від одного до трьох років – 26 гривень;

– для дітей віком від трьох до шести (семи) років – 40 гривень.

Водночас розмір плати батьків за харчування дітей в ДНЗ, які розташовані у Вінниці складатиме 75% від вартості харчування на день.

За харчування дітей в закладах дошкільної освіти, розташованих у селах Стадниця, Гавришівка, Малі Крушлинці, Писарівка батьки сплачуватимуть 40% від вартості харчування в день.

– Визнати такими, що втратили чинність пункти 1, 2 рішення виконавчого комітету від 15.08.2019 № 2059 «Про встановлення вартості харчування дітей в закладах дошкільної освіти, що належать до комунальної власності Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, та визнання такими, що втратили чинність, пункти 1, 2 рішення виконавчого комітету міської ради від 28.12.2017 №2982», – додано у рішенні виконавчого комітету.

Нагадаємо, що востаннє вартість переглядали 15 серпня 2019 року. Тоді виконком збільшив вартість харчування для дітей до трьох років до 22 гривень, а для старших вихованців до 34 гривень.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1380 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.