Впала з висоти другого поверху: тест на людяність у Вінниці

«Жінка впала з другого поверху, лежала з відкритими очима і ні на що не реагувала. Я перевірив, чи є в неї пульс і чи вона дихає, викликав «швидку» і слідкував за тим, щоб вона була у свідомості», – розповідає вінничанин Андрій.

Так почалася історія в одному з дворів вінницьких багатоповерхівок, на вулиці Антонова,48. Її очевидцем став перехожий, той самий Андрій. За його словами, жінка рвала вишні у дуже своєрідний спосіб – «балансуючи на трубах для білизни».

-Не питайте, чому – я сам не знаю, – розповідає він.

«Швидка» приїхала за лічені хвилини. Однак ця бригада медиків складалася з двох дівчат і літнього водія машини екстренки. За словами Андрія, травмовану жінку нікому було покласти на ноші. Тим часом у дворі з’явилося таксі, водій якого проігнорував прохання про допомогу.

-Вони приїхали буквально за три хвилини, там було дві дівчини-лікарки і водій, досить похилого віку. Жінку потрібно було обережно підняти і покласти на ноші, без зайвих ривків, оскільки було незрозуміло, зламана в неї шия чи ні, – розповідає чоловік. – У двір заїхало таксі типу «Рeugeot partner» або схожа машина білого чи світло-сірого кольору. За кермом сидів чоловік років 50-ти. Я підбіг до нього і попросив про допомогу, а він розвернувся і поїхав, бурмочучи щось під ніс.

Андрія обурила така поведінка. Тож згодом він написав пост у телеграм-каналі «ДКВ/ДТП Затори Вінниця», де звернувся до горе-водія. Чоловік зазначив, що номер автівки і службу таксі не запам’ятав, позаяк «був зайнятий важливішими справами».

-Я написав туди, оскільки в тому чаті переважно сидять водії і таксисти. Він прочитає або йому перекажуть, – каже Андрій.

Врешті, жінку покласти на ноші допоміг сусід постраждалої.

-Вийшов ще сусід цієї жінки і ми вчотирьох її поклали. Пізніше вона почала приходити до тями, кричати від болю, ворушити ногами. Каталку занесли у машину «швидкої», а потім я пішов у своїх справах, – розповів Андрій.

…На думку чоловіка, він не зробив нічого героїчного. Спрацював людський фактор: Андрій просто викликав швидку і почекав на медиків. У водія таксі людський фактор теж спрацював: він на прохання про допомогу не відгукнувся.

Нагадаємо, як вінничани будинок оздобили: «оригінальні» дизайнерські рішення.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

8.2K0 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.