Калинівський школяр ймовірно помер від вірусного енцефаліту

У ніч на 22 вересня помер директор Вінницької школи-ліцею №7 Олександр Сухомовський. Останнім часом він хворів на пневмонію.

Олександра Григоровича у Вінниці називають одним з «революціонерів» середньої школи, який запропонував та втілив у життя сучасні підходи до освіти.

Очолив школу у 1990 році. Саме на її базі в 1992 р. у Вінниці вперше з’явився ліцей, а саме відділення економічного та медичного спрямування. Наступного року запрацювало юридичне відділення, з 2000 року – лінгвістичне, а з 2005 року – відділення комп’ютерного дизайну.

Вночі перестало битись серце Олександра Сухомовського

Олександр Сухомовський став ініціатором розвитку партнерських відносин. Ліцей – осередок освітянської співпраці з Францією, Польщею, Німеччиною, Литвою. Школі-ліцею у 2005 році надано статус експериментального загальноосвітнього навчального закладу Всеукраїнського рівня і затверджено програму проведення дослідно-експериментальної роботи за темою: «Художньо-творчий розвиток особистості в умовах реалізації нової моделі школи культуротворчого спрямування».

Довідка:

Народився Олександр Григорович Сухомовський у 1945 році у Вінниці. Після закінчення ВДПІ ім. М. Островського (1970) він працював директором початкової школи в селі Сорочин Вінницького району, директором клубу кондитерської фабрики у Вінниці, учителем початкових класів, організатором позашкільної виховної роботи, заступником директора з навчально-виховної роботи середніх шкіл № 4 та № 22 Вінниці.

Олександр Сухомовський був спеціалістом вищої категорії, вчитель-методист, Заслужений працівник освіти України з 2006 року, нагороджений знаком МОН України «Василь Сухомлинський», медаллю і дипломом І ступеня «Pro Memoria» Республіки Польща, фіналіст програми «Партнери в освіті» (2003), переможець міського конкурсу «Директор року» у номінації «Директор-новатор», Лауреат обласної педагогічної премії (2008), переможець конкурсу «Директор ХХІ століття» 2013р., переможець V, VI, VII міжнародних виставок «Сучасні заклади освіти» 2014р., 2015р., 2016р.

Нагадаємо, Помер від інсульта відомий вінницький IT-шник Олексій Тюрєнков

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

3110 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.