Вихованці Вінницької дитячої музичної школи № 2 здобули перемоги на міжнародному конкурсі

Фортепіанний дует у складі Марії Дземух і Тамари Медяної та хор учнів старших класів «Щедрик» Вінницької дитячої музичної школи № 2 на міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Paris-Toronto 2023» стали володарями дипломів І ступеня.

Тамара Медяна та Марія Дземух разом грають у фортепіанному дуеті вже понад чотири роки, за цей час, як говорить їх викладачка Світлана Шиніна, вони набули «відчуття ансамблю».

«Дівчатка відмінниці навчання, постійно беруть участь у різноманітних конкурсах, як сольно, так і в дуеті. Щодня старанно займаються, удосконалюючи свої знання та вміння гри на фортепіано. На даному конкурсі діти виконали твір А. Дворжака «Слов’янський танець», зазначу, що вони добре опанували цей складний класичний твір», – говорить пані Світлана.

А ще вона додала, що діти надзвичайно творчі, так Марія гарно малює, навчається паралельно на художньому відділі школи, найбільше їй подобається писати портрети. Тамара займається танцями, а ще відвідує міський гурток кутюр’є.

Також у конкурсі «Paris-Toronto 2023» брали участь учні зразкового хору старших класів «Щедрик» його керівник Леоніла Боярська, концертмейстер Анастасія Разорьонова. Хористи виконали «Попурі на тему джазових мелодій», чим підкорили високоповажне міжнародне журі.

«До складу хору входять 45 учнів старших класів вокально хорового та фортепіанного відділу. Усі діти залюбки відвідують заняття, їм подобається атмосфера, яка панує на репетиціях та записах виступів, – говорить викладачка ВДМШ № 2 Леоніла Боярська. – Ми працюємо творчо, креативною командою. Зазначу, що викладачі нашої школи плекають в учнів любов до мистецтва, до розвитку творчих здібностей, а особливо це важливо у такі важкі часи для нашої країни. Діти займаються улюбленою справою, спілкуються та постійно дізнаються щось нове та цікаве. А ще безмежно радіють, коли здобувають перемоги».

Для довідки: міжнародний музичний конкурс «Paris-Toronto 2023» є спільним проєктом України та Канади. Він проводився дистанційно, а частину зібраних коштів було передано на потреби ЗСУ.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook