Вінниця в ТОП-5 міст України для весняного відпочинку

Попри війну, початок весни тягне на пригоди та планування відпустки. Тому видання bigmir)net виділило ТОП-5 міст України, для комфортного та безпечного відпочинку. І до ТОП-5 ввійшла наша Вінниця.

ТОП-5 найкращих місць України для подорожі навесні

Вінниця

Дуже зелене місто у центральній частині України. У самій Вінниці багато парків, є ботанічний сад, ліс та Сабарівська ГЕС. Сама область має пошану серед любителів зеленого туризму.

Карпати

Навесні 2023 року відправитися відпочивати в спокійну та далеку від війни місцевість – гарне рішення. Найцікавішими місцями для споглядання є:

  • кліматичний курорт у Татарові;
  • долина Нарцисів біля Мукачевого;
  • водоспади в Яремчі та біля Надворянська;
  • мальовнича Ворохта;
  • екстремальний Буковель.

Львів

До Львова можна приїхати не лише у відпустку, а й на звичайний вікенд. Місто просочене романтикою, красивою архітектурою, європейськими вуличками, кав’ярнями та колоритними місцевими ресторанами.

Ужгород та Мукачево

Навесні ці міста особливо прекрасні: з голови до ніг вбрані в рожеве цвітіння сакур. Японська вишня розпускається наприкінці квітня, а в теплу весну навіть у середині. Це українське диво однозначно варто побачити.

Одеса

Перлина – одне з головних українських місць, де тепло навесні так само, як влітку. Шкода тільки купатися зарано, але подихати морським бризом, посидіти на пляжі, помилуватися безмежним обрієм – це завжди можна.

Odessa National Academic Theater of Opera and Ballet in Ukraine in a summer morning

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook