Вінницязеленбуд запитує у вінничан як далі озеленяти місто

Підприємство “Вінницязеленбуд” зацікавилось сучасними тенденціями озеленення міст та запитує у вінничан в соцмережах, чи готові вони до таких експериментів.

“В одній з груп Вінниці ми прочитали пост про те, що: “У Берліні на вулицях, пустирях, розділових смугах і узбіччях доріг часто можна зустріти газони формату “бур’яни по коліно”. Це спеціальний “ландшафтний газон” з суміші однорічних, диких трав і\або невибагливих сортів”, – цитують у “Вінницязеленбуд” пост одного з вінничан.

У підприємстві кажуть, що “мавританський газон є не доречним на території міста, адже є ряд недоліків в догляді, створенні, утриманні”.Та додають, що попри загальну думку про те, що травостій не потрібно підсівати, це не так.

“Ряд однорічних квітів, цибулькових, потрібно підсівати, що року, за для того, щоб газон не втратив свою декоративність і не перетворився в “хащі”, – зазначають у “Вінницязеленбуд”.

У підприємстві також звертають увагу на те, що розмаїття квітучих трав приваблює не тільки метеликів, а й бджіл, ос і джмелів, а пилок деяких рослин є сильним алергеном.

“Бур’яни на такому типі газону видаляються виключно вручну. Це, в принципі, основна складність в його вирощуванні.А якщо у вас є маленькі діти, то пограти, або просто походити по зеленій травичці дітям буде не просто”, – пише “Вінницязеленбуд”.

Попри всі ці зауваження підприємство все ж наголошує, що переймається думками вінничан.

“Підключайтеся до дискусії. Пишіть в коментарях, пропонуйте і висловлюйте свої пропозиції. Ми будемо вдячні і з великою повагою послухаємо вашу точку зору, – наголошують у “Вінницязеленбуд”.

Нагадаємо, на вулицях та у паркових зонах Вінниці почали висаджувати квіти.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1070 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.