Вінниця підписала меморандум про співпрацю з італійськими медиками

Сьогодні, 14 січня, Вінницю відвідала делегація з Лікарні Пресвятого Серця – Дон Калабрія  (м. Неграр, Італія). Італійські лікарі зустрілись з керівництвом міста та обговорили питання подальшого співробітництва. Також сторони підписали Меморандум про продовження співпраці. Його метою є координація та організація спільної діяльності для вивчення міжнародного досвіду і кращих практик у сфері управління закладами охорони здоров`я, надання спеціалізованої медичної допомоги населенню, підвищення якості лікування та медичного догляду за пацієнтами.

– Одна з важливих проблем як для нашого міста, так і України в цілому є сфера охорони здоров’я та її реформа. У цьому контексті ми запропонували італійському місту Неграр налагодити співпрацю. Наші медики мали можливість стажуватися в італійському шпиталі і отримати кращі європейські практики для надання якісних медичних послуг, – говорить міський голова Сергій Моргунов. – Ні для кого не секрет, що з боку пацієнтів у Вінниці є нарікання стосовно медичних послуг, особливо на вторинному рівні. Можна забезпечити лікарню обладнанням, але коли немає якісної підготовки медичного персоналу і належного менеджменту, послуга не може бути на високому рівні.

Головний виконавчий директор Наукового інституту досліджень, госпіталізації та охорони здоров’я Лікарні Пресвятого Серця – Дон Калабрія Доктор Маріо Піччініні зазначив:

– Мета нашого візиту – формалізувати нашу дворічну співпрацю  в галузі охорони здоров’я. Особливо в тих напрямках, як лікування проблем гінекології, швидкої допомоги, інтенсивної терапії, травматології, невідкладної допомоги і кардіології. Наша лікарня в першу чергу спеціалізується в галузі онкології. Сьогодні ми підписали цю угоду, яка може бути корисна не лише вашій стороні, а й, сподіваюсь, і для нас. 

Підписання меморандуму дозволить продовжувати співпрацю в трьох напрямках: отримання досвіду менеджменту лікарень; подальше стажування вінницьких спеціалістів в частині організації маршруту пацієнта, освоєння нових методик оперативних втручань, комунікації з пацієнтом, впровадження можливих інформаційних технологій в галузі; інформаційні заходи, круглі столи, семінари, лекції, конференції, тренінги, спрямовані на підвищення рівня обізнаності медичної спільноти з кращими практиками надання спеціалізованої медичної допомоги.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.