Вінниця отримала другий транш гуманітарної допомоги від Німеччини

Вчора, 12 грудня, до Вінниці прибув другий транш гуманітарної допомоги від Міністерства іноземних справ Німеччини та Посольства Німеччини в Києві в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Німецькі партнери передали Вінниці, зокрема, 12 генераторів 5кВт та 8кВт, обігрівачі, лампи для “пунктів незламності”, газовий варильний модуль та модуль гарячої води, а також 27 радіостанцій.

“Приємно відчувати потужну підтримку німецького народу. Надзвичайно цінуємо зусилля, які докладає Міністерство закордонних справ та Посольство Німеччини в Києві, розуміючи потреби нашої громади і підтримуючи вінничан. Дякую за “теплу допомогу” нашим друзям!” – написав міський голова.

За його словами, більшість обладнання, яке надійшло – задіять для роботи “пунктів незламності”. Модулі для приготування їжі приєднають до вже сформованих у місті модульних кухонь, на яких готуватимуть їжу для вінничан у випадку настання блекауту.

Нагадаємо, 23 грудня, за сприяння Міністерства іноземних справ Німеччини, Посольства Німеччини в Києві та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ», до Вінниці прибуло понад 8 тонн гуманітарної допомоги з Німеччини.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook