Вінниця на третьому місці в Україні за кількістю ОСББ

 Вінницька міська територіальна громада здобула третє місце в Україні за кількістю ОСББ, які діють у понад 40% загального багатоквартирного житлового фонду. Оскільки, створено 722 об’єднання співвласників багатоквартирного будинку у 832 висотках.

 Про це повідомляє Місто над Бугом.

Начальник відділу із розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міськради – Ігор Іванов, зауважив, що перед Вінницею два міста-мільйонники, тому третє місце це гарний результат.

“Загалом в цьому році ми уже зареєстрували 53 ОСББ у 55 будинках. Також цікаво, що ми зробили інформаційний запит у міста обласного значення і, відповідно до них, за кількістю ОСББ створених станом на 4 жовтня 2021 року ми на третьому місці. Перед нами тільки Київ і Запоріжжя. Ми створили 52 ОСББ, Київ – 57, Запоріжжя – 92”

– розповів Ігор Іванов.

У Вінниці діють муніципальні програми підтримки ОСББ. Приміром, безкоштовний капітальний ремонт одного з конструктивних елементів коштом міського бюджету. Це може бути дах чи заміна різних комунікацій. Якщо будинок зведений до 1970 року, фінансова підтримка надається на ремонт одразу двох елементів. Ігор Іванов розповів, що цьогоріч 49 ОСББ у Вінниці вже скористалися такою можливістю.

Також Вінницькі ОСББ зможуть отримати пільгові муніципальні кредити на впровадження заходів з енергоефективності. Умовою використання цього інструменту підтримки є участь у державній програмі «Енергодім», яку впроваджує «Фонд енергоефективності».

Варто згадати, що на сьомому муніципальному опитуванні IRI, що понад 75% вінничан задоволені місцевою владою.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

460 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.