Вінницький міський голова подякував волонтерам за підтримку

Під час онлайн-брифінгу 25 березня міський голова Сергій Моргунов зазначив, що в плані недопущення поширення коронавірусної інфекції робота міста і області відбувається у синхронному режимі.

– Сьогодні визначені дві базові лікарні для боротьби з коронавірусом: це інфекційне відділення 1 МКЛ і обласна дитяча клінічна лікарня. У першому закладі працюють 11 інфекціоністів, створено дві спеціалізовані інфекційні бригади для надання виїзної допомоги, – розповів Сергій Моргунов. – З бюджету Вінниці виділено 48 млн. грн. для закупівлі необхідного обладнання, зокрема 20 апаратів ШВЛ. На сьогодні 50 таких апаратів Вінниця вже має. Також будуть придбані засоби індивідуального захисту, експрес-тести і тести ПЛР. На жаль, ситуація по всій країні, як і у світі, складна з точки зору забезпечення засобами індивідуального захисту і тестами. Гроші є, але ми всі в черзі, шукаємо, де придбати необхідне. Не вистачає в першу чергу засобів індивідуального захисту. Хочу подякувати нашим волонтерам, з кожним днем все більше людей проявляють ініціативу, допомагаючи людям похилого віку і нашим закладам.

За його словами, станом на 24 березня лікувальні заклади Вінниці забезпечені наступними речами:
21 тисяча рукавичок
561 захисний щиток для обличчя
117 тисяч масок
684 респіратори 3 ступеню захисту
4000 респіраторів 2 ступеню захисту
на 60% є забезпеченість дезинфекційними і антисептичними засобами
250 швидких тестів (замовлено ще 3500)

– Важлива сконсолідована робота, у т.ч. бізнесу і влади, волонтерів, виконавчих і представницьких органів влади. Підтверджений випадок коронавірусу у вінничанки сьогодні – це знову ж таки приклад того, що ми повинні себе сьогодні берегти і уважно ставитися до свого здоров’я, бути відповідальними не тільки за себе, а й за свої сім’ї, за тих оточуючих, з якими ми спілкуємося, за своїх знайомих і друзів. Ще раз наголошую, що карантин – то не є канікули, – наголосив Сергій Моргунов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1130 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.