Вінницький малий та середній бізнес можуть отримати компенсацію за встановлення відновлюваних джерел енергії

Учора, 7 вересня, під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради були внесені зміни до чинного Порядку. Ці зміни стосуються введення нового механізму, що передбачає можливість отримання часткової компенсації витрат на придбання автономних джерел живлення не лише мікропідприємствами, але й підприємствами малого та середнього бізнесу, які здійснюють свою діяльність на території ВМТГ.

Каталізатором змін до порядку стало звернення від представників бізнесу, які прагнуть продовжувати працювати в громаді. Компенсації за встановлені ВДЕ (відновлювані джерела енергії) будуть виділені за рахунок коштів бюджету Вінницької міської територіальної громади, розповідає заступниця директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Ірина Черната.

“На фоні можливих блекаутів чимало підприємців вже встановили автономні джерела живлення з метою економії та раціонального споживання енергоресурсів. Таким чином вони матимуть можливість продовжувати роботу та зберігати робочі місця для населення. Граничний обсяг компенсації для МСП не може перевищувати 1 млн гривень. Однією з умов отримання компенсації є сплата податків за попередній рік. На компенсацію ми можемо спрямувати 30% від сплачених підприємцем податків до бюджету ВМТГ, але не більше фактичних витрат на придбання АДЖ”, – розповіла вона.

Власне, Порядок стимулює підприємців впроваджувати альтернативні джерела енергопостачання. Нагадаємо, що до переліку ВДЕ увійшла генерація електроенергії із сонця, вітру, води.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook