Вінницькі школярі отримали “Урок мужності” від нацгвардійців


Нещодавно військовослужбовці підрозділів Національної гвардії України з Хмельницького та Вінниці організували зустрічі та уроки мужності для школярів у Вінниці та Кам’янці-Подільському.

Про це повідомляє Західне територіальне управління Національної гвардії України.

Гвардійці розповіли старшокласникам про особливості служби у Національній гвардії України й про те, які завдання НГУ виконує у складі Сил оборони. Показали школярам своє спорядження, а також поділилися думками про природу й причини війни й про те, що відповідальні громадяни повинні захищати свою країну, – йдеться у повідомленні.

Нацгвардійці провели "Урок мужності" для вінницьких школярів

Гвардійці провели для учнів майстер-клас з тактичної медицини, де вони дізналися основи надання домедичної допомоги в екстремальних ситуаціях. 

Окремою цікавою темою для школярів стали безпілотні літальні апарати. Їхні різновиди, будова й призначення неабияк зацікавили молодь, адже безпілотники – це технології майбутнього, що розвиваються на наших очах.  Важливо, щоб молодь, обираючи шлях у доросле життя, розуміла головні тренди світу технологій і те, як вони впливають на безпеку нашої країни.

Зустріч зі службовцями Національної гвардії була дуже цікавою і пізнавальною. Особливо захопливо було спробувати керувати безпілотником. Це, ніби комп’ютерна гра в реальному житті. Після нашого уроку ми зрозуміли, що оператор БПЛА – це професія майбутнього і вона буде потрібною як у військовій справі, так і в цивільному житті, – ділиться емоціями старшокласник Максим.

Нацгвардійці провели "Урок мужності" для вінницьких школярів

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook