Вінницькі поліцейські провели тематичний урок зі школярами

Вчора, 26 вересня, правоохоронці Головного управління поліції спільно із Вінницькою обласною прокуратурою, лікарем-наркологом та соціальним педагогом закладу провели цікаве та пізнавальне заняття для дев’ятикласників загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ліцею № 7 ВМР. 

Про це інформує Місто, посилаючись на ГУНП у Вінницькій області.

Про кримінальні та адміністративні правопорушення й відповідальність за їх вчинення неповнолітніми розповіли школярам ювенальні поліцейські разом із прокурором. Поліцейські навели приклади зі своєї практики, а також відповіли на кожне запитання учнів. 

Кіберполіцейські наголосили на дотриманні кібергігієни. Крім того, поліцейські навчали дітей розумно користуватися соціальними мережами, не зловживати ними та відфільтровувати інформацію або віртуальних друзів, щоб не стати жертвою різних злочинів. Навели приклади шахрайських схем у соцмережах та правила як не потрапити на “гачок” аферистів. 

Про небезпеки шкідливих звичок й негативний вплив наркотиків на молодий організм розповідав лікар-нарколог. 

Також учням показали відеоролики, які містять приклади протиправної поведінки дітей та їх наслідки. Навчити дітей безпечно спілкуватись — основна мета такого спілкування. 

Впевнені, що підвищення правової обізнаності серед підлітків є дуже важливим, щоб запобігати вчиненню правопорушень. Плануємо надалі проводити подібні зустрічі й в інших навчальних закладах Вінниччини.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook