Вінницька міська бібліотека імені Бевза стала переможцем проєкту “Книжкові гранти”

Вінницька центральна міська бібліотека імені І. Бевза отримала перемогу в третьому турі проєкту “Книжкові гранти”, в результаті чого отримала сучасні українські книги на суму 30 000 гривень. Головною метою цієї міжнародної ініціативи є надання можливості найактивнішим бібліотекам України отримати благодійну допомогу у вигляді літератури.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Організаторами проєкту «Книжкові гранти» є Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, яка впроваджує його у партнерстві з Благодійним фондом «Бібліотечна Країна» та Благодійним фондом громади Харкова «Толока» за фінансової підтримки письменників і книготорговців Helping Ukrainian Books and Booksellers (Каролін Форче, Мітчелл Каплан, Крістофер Меррілл, Аскольд Мельничук і Джейн Анру) та Біржової спілки німецьких видавців (Börsenverein des Deutschen Buchhandels).

Як розповіла заступниця директора з організаційно-методичної та інформаційно-бібліографічної роботи ЗК «Вінницька міська централізована бібліотечна система» Олеся Шевчук, грантову заявку було заповнено торік і на сьогодні вже відбулося три тури конкурсної програми.

«Попри велику конкуренцію нашу бібліотеку було відібрано як одну із переможців на отримання книжкового гранту, еквівалентного сумі 30 тисяч гривень», – каже Олеся Шевчук.

Вона зазначила, що сьогодні такі ініціативи є вкрай важливими для українських книгозбірень, адже завдяки міжнародним партнерам та наданим коштам не лише бібліотеки отримали книжки, а й видавців та постачальників фінансово підтримали у сучасних умовах, коли наша держава бореться з агресією росії.

Отож, за результатами конкурсу були відібрані 38 публічних бібліотек України з 975 поданих заяв, які отримали книжки українських видавців 2021–2023 років видання.

«Ми одержали літературу різних жанрів. Усі вони мають оригінальну наліпку, на якій зазначено, що книги отримано за фінансової підтримки американських та німецьких благодійників. Після технічної обробки видань запрошуємо користувачів нашої бібліотеки насолодитися літературними новинками. Щиро дякуємо організаторам за чудові книги й за можливість поповнити фонди сучасними виданнями у непростий для країни час!» – підкреслила Олеся Шевчук.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook