Вінницька громада та Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передали на фронт ще 3 мавіки

Наші захисники отримали нову партію технічної підтримки від Вінницької міської ради, нашої громади та Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Цього разу надано три передові квадрокоптери моделі «Мавік 3Т», які будуть служити на користь нашим оборонцям у боротьбі проти російського ворога, допомагаючи зміцнювати оборону України.

Про це інформує Місто, посилаючись на Віннцьку міську раду.

Прилади, необхідні для виконання бойових завдань нашим військовим, придбані за бюджетні кошти в межах основного пріоритету Вінницької міської ради – безпека та оборона, розповів секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський. Він також додав, що на цей напрямок цього року у бюджеті громади передбачили суму в майже 1 млрд грн, а це третина коштів, які не входять до захищених статей.

«Сьогодні одній з військових частин ми передаємо допомогу, це вже наша не перша зустріч. Посилюємо хлопців “мавіками” з тепловізійними камерами нічного бачення – це додаткові очі, які допомагають розвідувати обстановку та контролювати ситуацію. Ми продовжуємо допомагати в наближенні Перемоги нашим Захисникам та Захисницям, – сказав Павло Яблонський. – З початку повномасштабного вторгнення команда міської та обласної влади створила Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, який очолив Володимир Гройсман. Основне наше завдання – скоординувати зусилля для того, щоб допомагати тим, хто цього потребує. Ми на постійній основі на зв’язку з військовими частинами. Хлопці дають запит, ми відпрацьовуємо ці питання і те, що можемо придбати в межах чинного законодавства – купуємо та передаємо нашим оборонцям. Це були коліматори, квадрокоптери, розвідувальні апарати та багато інших технічних засобів».

Військові, які повезуть квадрокоптери на східний напрямок, подякували за обладнання.

«Квадрокоптери – це розхідний матеріал, тому нам потрібно постійно поновлювати їх запаси. Дрони необхідні для розвідки. Зараз триває технологічна війна і використання дронів зберігає більшу кількість життів військових», – сказав оборонець.

Під час передачі зустрілися з оборонцями депутати Вінницької міської ради та координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Теймур Абушов, Петро Бабій, Віктор Мацера та Андрій Піжевський.

«Продовжуємо постійно тримати зв’язок з нашими військовими. Сьогодні відбулась передача квадрокоптерів, необхідних для автономності та ефективності під час виконання бойових завдань. Будемо продовжувати працювати заради перемоги й надалі», – додав Теймур Абушов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook