Вінницька громада передала бійцям 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу п’ять дронів Mavic 3T

Сергій Моргунов, міський голова Вінниці, від імені місцевої громади передав військовим 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу п’ять Mavic 3T. Це є лише однією із серії допомоги, яку бійці цього підрозділу отримали.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Раніше громада в координації з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом передала 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу потужний генератор, зарядні станції та тепловізори. Цього разу у військових був запит на безпілотники.

«Зараз ворог суне без зупину на всіх ділянках фронту. А ці дрони допоможуть нашим хлопцям та дівчатам “бачити” навіть вночі. Раніше бійцям цієї бригади передавали генератор, зарядні станції та тепловізори. Останні, за словами бійців, відмінно показують себе в роботі на передових позиціях. Залишаємося на зв’язку. Продовжуємо допомагати військовим», – говорить міський голова Сергій Моргунов.

Зараз військовим чи не найбільше не вистачає дронів, щоб розвідувати позиції противника, говорить військовослужбовець Олег.

«Ці “мавіки” значно посилять наших військових. Зокрема допоможуть в артилерійській розвідці. Ми зможемо виявляти, а потім і знищувати живу силу та техніку противника», – додає військовослужбовець.

Нагадаємо, згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

А бюджет громади на 2024 рік розподілений згідно з ключовими принципами та пріоритетами: безпека та оборона, стійкість, турбота.

На пріоритет «безпека та оборона» передбачили майже 1 млрд грн. Це третина коштів, які не входять до захищених статтей.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook