Вінничанин пропонує підсвітити дахи міських висоток, щоб було стильно

В Єдиній системі місцевих петицій 16 травня зареєстроване нове звернення. Вінничанин Артем Завальний пропонує зробити світлодіодну підсвітку верхівок кількох будівель Вінниці, щоб зробити привабливішим дизайн вечірнього міста.

“Було б дуже гарно зробити підсвітку верхівок (по периметру, тобто горизонтально) будинків, які видніються з багатьох точок міста.Це було б візитівкою міста Вінниці. Місто “фонтанів та контрастів”, – пише автор петиції.

На його думку, це не складно технологічно і водночас економно. 

“Деякі старі лампи в під’їздах на сходових клітинах по 100 Вт тягнуть більше, ніж ця стрічка, яка не боїться холоду, вологи та спеки і не перегорає. Як приклад, район “Академічний” добре видніється аж від самого початку вул.Пирогова – по центру є 9-поверховий будинок і на ньому було б чудово зробити підсвітку, що радувало б око перехожих та водіїв аж за кілометр. Так само будинки по вул.Келецька, район Будинку Офіцерів добре видніється з вул.Соборної та при спуску, а також інші місця точково, щоб вид зверху (навіть з дронів) був розтягнутим та контрастним”, – пропонує вінничанин.

Він каже, що подібний дизайн вже використовують в Києві та Дніпрі.

Нагадаємо, вінничанин збирає голоси під петицією за асфальтування вул.Кутузова.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1170 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.