Вінничанин пропонує на період пандемії запровадити «шкільні» рейси громадського транспорту

Віталій Плясовиця зареєстрував петицію, в якій пропонує у часи пандемії організувати для школярів та студентів окремі “Шкільні” рейси громадського транспорту. Автор петиції пропонує запровадити окремі рейси у пікові години, коли школярі добираються на навчання та повертаються додому.

Автор петиції вважає, що в часи карантину, коли в міському громадському транспорті діють правила обмеження пасажирських перевезень, найскладніше доводиться школярам та студентам.

«Через такі обмеження та неможливість з першого разу потрапити до трамваю/тролейбусу учні шкіл та студенти витрачають щонайменше 1,5 – 2 години для добирання на навчання. Особливо відчутно це у ранішній, обідній час та після 18.00. Учні другої зміни, уроки яких закінчуються о 19.00, взагалі, змушені добиратися додому в темну годину доби», – зазначає Віталій Плясовиця.

Автор звернення просить розглянути можливість організувати в рамках існуючих маршрутів громадського транспорту окремі “шкільні” рейси в пікові години. «Орієнтовно в періоди 7.20 – 7.45, 14.30 – 15.30, 18.30 – 19.30. Тобто, забезпечити у вказані періоди необхідну кількість трамваїв/тролейбусів із позначкою “Шкільний” виключно для школярів/студентів. Або ж створити додаткові “шкільні” спецрейси у визначені періоди доби», – йдеться у зверненні.

Автор петиції вважає, що такий крок є не лише практично доцільним, а й зменшить одночасне перебування в тісному контакті різних вікових груп населення, убезпечить від зайвих ризиків як школярів/студентів, так і людей похилого віку.

Збір підписів триватиме ще 14 днів. Наразі пропозицію Віталія Плясовиці підтримали 34 людини. Для того, аби петицію розглянули, її мають підписати 350 городян.

Нагадаємо, Вінничанин пропонує на період карантину зробити платним проїзд для пенсіонерів

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

400 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.