Вінничанин подав петицію про створення "Курсів майбутніх батьків"

В Єдиній системі місцевих петицій 21 січня зареєстроване нове звернення. Вінничанин Євген Стецюра пропонує у пологових будинках влаштовувати для батьків покази спеціальних передач і роздачу листівок, які навчатимуть азам батьківства.

“З немалим острахом приходиться спостерігати не бережливе, а часом і вкрай жорстоке ставлення батьків на вулицях міста до своїх дітей. Яке часто пояснюється самими батьками як “мене пороли і людиною став”, що смішно. І дійсно радянська манера виховання дітей у сільському колгоспі була такою”, – пише автор.

На його думку результатом такого виховання є “пів країни схильних до алкоголю не впевнених у собі людей, які не можуть дати собі ради, а на них ще й ярмо відповідальності – формування майбутнього психологічного портрету своїх дітей, чия поведінка, як відомо, конструюється десь до років 17. Далі змінити щось дуже важко, хіба що з хорошим психотерапевтом”.

“Тому я пропоную у пологових будинках або інших організаціях влаштувати місця показу передач, в яких буде майбутнім батькам роз’яснювати хоча б ази виховання і те що можна, як треба і те, що з дітьми робити забороняється для їх майбутнього емоційного здоров’я й успішності. Безпосередньо після чого також будуть роздаватися такі ж листівки з пам’ятками”, – пише автор петиції.

Станом на 21 січня петицію підписали дві особи з 350 необхідних, щоб її взяли до розгляду.

Нагадаємо, нова петиція: перейменувати площу Гагаріна – на Зеленського.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook