Вінничани схвалили детальний план забудови четвертого Індустріального парку «ВінІндастрі»

16 травня в молодіжному центрі «Квадрат» відбулись громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації Детального плану території, обмеженої вулицями Проектними №№16, 15, земельною ділянкою з відповідним кадастровим номером та південною притокою річки Тяжилівка. Мова йде про східну частину Вінниці, а саме виробничий квартал забудови четвертого Індустріального парку «ВінІндастрі».

Площа в межах проєкту становить 23,5 га. Тут планується розміщення 4 нових підприємств на додачу до того, що вже діє.

Як зазначив спеціаліст ТОВ «Просторове планування» Геннадій Мальований, головна увага проєктантів під час планування забудови цієї ділянки приділялася не лише інженерним, транспортним та безпековим умовам, необхідних для функціонування самих виробництв, а й створенню природо-захисних зон.

«Велика площа залишиться зеленою. Проєктом не передбачається тотальна забудова кожного квадрата і перетворення територій на суцільні асфальт та бетон», – запевнив доповідач.

Він також додав, що вулиці, проїзди, тротуари запроєктовано так, щоб забезпечити оптимальний рух транспорту та пішоходів, не допустити скупчення великогабаритних автівок, а відтак створення аварійних ситуацій.

Результатом громадських слухань стало схвалення детального плану всіма його учасниками.

Тож, на черзі наступний етап – розроблення проєктно-кошторисної документації. Нагадаємо підприємства, які зайдуть на територію Індустріального парку розгорнуть виробничо-складські потужності з виробництва поліетиленової тари, медикаментів, метало-конструкцій та конструкцій для виробництва ліній.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook