Вінничани просять арену для тренувань дітей-хокеїстів

Петиція про необхідність побудови у Вінниці льодової арени задля фізичного розвитку дітей та зимових олімпійських видів спорту у місті зібрала необхідну для розгляду кількість голосів.

“На території нашого міста (Центральний міський парк, вул.Хлібна, 1) вже 11 років функціонує каток «Льодовий клуб», де мають змогу відпочивати жителі нашого міста. На цьому ж катку вже 6 років проходять заняття хокейного клубу «Патріот» та секції «Фігурного катання», а це 100 дітей нашого міста. Хокейний клуб «Патріот» щорічно приймає участь у «Чемпіонаті України з хокею» і займає призові місця. Заняття ХК «Патріот» – це фізичне та моральне загартування наших дітей, яке проводиться під професійним керівництвом тренерів”, – пише авторка петиції Лілія Красовська.

За її словами, після припинення роботи катка «Льодовий клуб» за рішенням власника, ХК «Патріот» втрачає можливість для повноцінних тренувань та проведення змагань «Чемпіонату України з хокею» у Вінниці.

«Льодова арена» (ТРЦ Мегамолл» вул. 600 –річчя 17) не може забезпечити повноцінного фахового тренування дітей-хокеїстів та фігуристів різних вікових груп. Ця льодова арена не може включити в графік роботи катка тренувальні заняття, які відповідали б режиму роботи та методиці проведення тренувань. Важливим недоліком даної арени є і те, що вона не може забезпечити безперервне тренування ХК «Патріот» протягом року, так як на певний період змінюється на арену для катання на роликах”, – додає вінничанка.

Вона просить розглянути можливість побудови льодової арени у місті, як комунальної власності міста, використавши міський бюджет та залучивши інвесторів.

Відповідь на петицію має бути опублікована у Єдиній системі місцевих петицій не пізніше 8 лютого.

Нагадаємо, у Вінниці просять збільшити кількість маршруток.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.