Вінничани купують і замовляють Е-квитки

У Вінниці із 1 травня у громадському транспорті запроваджена безготівкова оплата проїзду. За два тижні травня жителі міста купили понад 15 тисяч електронних проїзних – неперсоніфікованих Е-квитків, які продаються у мережі «Преса». Водночас стали і частіше звертатися до КП «Вінницякартсервіс» задля оформлення пільгових Е-квитків.

  • Ми зараз здійснюємо адресну доставку карток для пільговиків. Тому всі люди, що не мають довідки, непрацюючі, нехай залишаються вдома і очікують картку. Приблизно нині віддали 40 тисяч карток пільговикам, близько 14 тисяч карток зараз мають доставити. Ми вважаємо, що картка видана, коли отримали заяву від заявника про те, що він картку отримав. Всі інші зможуть отримати персоніфіковану картку після карантину, – розповіла директорка КП «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна.
    Для студентів та учнів передбачені окремі Е-квитки. Вони розраховані на 130 поїздок, але для їх отримання доведеться заповнити детальну анкету.
  • – Учні і студенти мають пільгу на проїзні квитки, у зв’язку з цим проїзний для студентів коштує 170 гривень, а для учнів – 110 гривень. Тому ми по цих квитках робимо звірку із навчальними закладами, щодо того чи є заявники студентами чи ні. Тому й потрібна така велика кількість інформації, — пояснює Катерина Бабіна.

  • Крім Е-квитків у громадському транспорті міста можна розрахуватися також за допомогою СМС, безконтактної банківської картки, а також мобільного додатку «Приватбанку».

  • Автор Анастасія КОРОЛЬ

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2380 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.