У ВМЕМ пропонують новий спосіб передачі показів електролічильника

Новий спосіб передачі показів електролічильника пропонують вінничанам. Відтепер цю операцію можна здійснити за лічені хвилини просто у холі Вінницьких міських електромереж. З початком року там запрацював моноблок для передачі показів приладів обліку електроенергії та електронне інформаційне табло.

За словами директора Олександра Плотиці, нововведення направлено на допомогу споживачам.

“Стало зручно. Особливо людям похилого віку, які звикли приходити до нас чи добиратися здалеку з інших районів міста, витрачаючи час аби надати покази лічильників. Через це наприкінці місяця, як правило, утворювалися великі черги. З появою моноблоку все значно змінилося. Тепер прямо в холі, де встановлено моноблок, можна просто підійти до нього, ввести свій особовий рахунок та останні покази лічильника. Дуже просто і зручно. Моноблок працює щодня, окрім вихідних – суботи та неділі.Якщо споживач не може провести таку операцію самостійно, йому допоможуть наші працівники. Також роз’яснять, як треба користуватися пристроєм. Це, насправді, нескладно. Крім того, з появою моноблоку вдалося розвантажити і роботу наших операторів. Також в допомогу споживачам тепер маємо й інформаційне табло, де розміщуємо важливу інформацію. Наприклад, про інші прості способи передачі показів електроенергії, про встановлення лічильників різного класу та інше”, — розповів Олександр Плотиця.

“Додамо, що 30 січня розпочнеться період передачі фактичних показів приладу обліку електроенергії. Триватиме він до 5 лютого”, — інформує “Вінницяобленерго”.

Нагадаємо, “Вінницяобленерго” оновило сайт персональних кабінетів споживачів.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.