Вінничан запрошують на зустріч-дискусію щодо малих річок міста    

Працюючи над сталою інтеграцією річки Дьогтянець у міський простір,  неодноразово ділились дослідженнями та спостереженнями.

Містян запрошували на урбаністичні експедиції, дискутували на тематичних воркшопах, збирались разом на прибирання та проводили анкетування серед “сусідів” Дьогтянця.

Про це повідомляють Малі річки Вінниці

Підбивши підсумки усієї цієї роботи, готові висвітлити напрацювання щодо поліпшення стану одного з просторів на березі річки.

Тож вже в цю суботу запрошують поціновувачів природи Вінниці, амбасадорів малих річок та безпосередніх “сусідів” Дьогтянця на обговорення концепції пілотного простору на березі малої річки. Команда Малих річок Вінниці поділиться результатами напрацювань та ідеями щодо перетворення простору, а учасники матимуть можливість висловити власну думку та надати свої пропозиції. Адже малі річки – це спільний ресурс і спільна відповідальність!

 Обговорення відбудеться 22-го січня (субота), початок о 15:00.

Місце проведення – HUB Місто змістів, вул. Пушкіна 11.

Участь у заході вимагає попередньої реєстрації за посиланням – https://cutt.ly/pInOFN7

Нагадаємо, що робота з малими річками міста – дуже комплексна і багатогранна. Вона стосується стану води, екосистеми навколо, доступності простору, свідомості мешканців, дієвості існуючих інструментів та багатьох інших аспектів.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook