Вінничан запрошують долучитися до толоки у День води

До Всеукраїнської акції єднання «День води», яка відбудеться цієї п’ятниці, 29 вересня, у Вінниці планують провести прибирання прибережних смуг. 

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Як зазначила директорка департаменту відновлення та розвитку ВМР Ольга Ремешевська, вінничани, небайдужі до стану довкілля, можуть самі організуватися невеликими групами і в зручний час прийти на будь-яку локацію, де поруч є водойми, щоб прибрати.

“У час важких випробувань, трагічних подій та боротьби всієї України за свободу, стало зрозуміло, наскільки важливо об’єднуватись. Оскільки одним з пріоритетів Вінницької громади є збереження довкілля, ми хочемо звернути увагу на те, що водозабезпечення – громад та домогосподарств – це питання національної безпеки. Тож хочемо згуртувати небайдужих вінничан довкола збереження водойм, очистки берегів та раціонального водокористування. Запрошуємо підтримати Всеукраїнську акцію єднання «День води» у Вінниці та долучитися до прибирання прибережних смуг 29 вересня”, – сказала вона.

Власне, взяти участь у толоці можна разом з родиною чи друзями, яким близькі ідеї дбайливого ставлення до природи. Це буде чудова можливість фізичної розрядки та психологічного перезавантаження, адже час на природі буде проведений активно та з користю.

“Прибирання прибережних смуг в рамках акції єднання «День води» – це національна ініціатива, отож в багатьох регіонах України, де це можливо, люди вийдуть на толоки. Прибираючи ту чи іншу територію, учасники ще й можуть взяти участь у фотоконкурсі, який триватиме з 29 вересня по 1 жовтня 2023 року», – додала Ольга Ремешевська і розповіла, що для цього потрібно.

Для участі необхідно:

– Бути підписаними на сторінку департаменту відновлення та розвитку міської ради у Facebook ;

– Зробити світлину до та після прибирання;

– Розмістити фото в коментарях під тематичним дописом про конкурс на сторінці департаменту у Facebook.

“Фото, які наберуть найбільшу кількість «вподобайок», автоматично стають переможцями. З ними організатори конкурсу зв’яжуться через особисті повідомлення. Три найкращих фото отримають призи. Також пропонуємо додати хештег #День_води #Зелений_курс_Вінниці. Саме за цими хештегами вінничани зможуть побачити, як багато їх однодумців живе у різних куточках нашої держави”, – сказала Ольга Ремешевська.

Варто зауважити, що заходи, присвячені збереженню довкілля відбуваються у нашій громаді регулярно. Толоки, еко-форуми, тематичні вебінари та багато інших подій – це логічне продовження задекларованого Вінницею Зеленого курсу наприкінці 2022 року. Ми стали першою громадою в Україні, яка офіційно взяла на себе зобов’язання зробити все можливе для досягнення кліматичної нейтральності. Запровадження Зеленого курсу – це один з інструментів системних змін для сталого розвитку Вінницької МТГ.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook