Вінницею курсуватиме двоповерховий туристичний автобус

Від сьогодні на вулицях міста можна буде побачити екскурсійний автобус-кабріолет BussPass. Це спільний проект місцевого підприємця та Вінницької міської ради.

Про це інформує сайт ВМР.

Перша тестова екскурсія відбулась для дітей з дитячого будинку сімейного типу та дітей з прийомних родин.

Двоповерхові автобуси для прогулянок містом користуються популярністю у світі. Висота 4 м і знімний дах відкривають можливість поглянути на вулиці, площі та сквери з оригінального ракурсу. Це своєрідний показник того, що місто позиціонує себе як туристичне і хоче запропонувати зручний та комфортний варіант екскурсії для своїх гостей. Подібні автобуси їздять лише в кількох містах України. Починаючи з сезону 2021 року Вінниця також матиме цю опцію. 

Вінниця – місто ідей та інновацій, це прописано і у Стратегії 2030. Якщо говорити про цей проєкт, то з Олександром, який є ініціатором цієї ідеї, ми обговорювали ідею рік. Для нас це родзинка туристичної привабливості. Я сподіваюся, що пандемія закінчиться і до нас будуть ще більше приїжджати мешканці інших міст та гості з-за кордону. Також добре, що вінничани можуть ознайомитися із містом у такому незвичному форматі і побачити його у іншому ракурсі. У такому екскурсійно автобусі Вінниця розкривається по-іншому. Це чудова ідея, і я дякую Олександру за реалізацію,

– прокоментував подію міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

700 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.