Виконком міської ради спонукає операторів питної води дотримуватися правил

Під час воєнного стану ключовим пріоритетом Вінницької міської ради є забезпечення економічної стійкості, оскільки від успішної діяльності підприємців залежить обороноздатність країни. Місцева влада створює сприятливі умови для бізнесу в громаді, звертаючи увагу на забезпечення рівних умов та запобігання нечесній конкуренції серед підприємств. У цьому контексті виконавчий комітет прийняв рішення про демонтаж 53 самовільно встановлених водоматів  ТМ «Долина Плюс», оскільки вони порушували вимоги щодо використання об’єктів благоустрою для торгівельної діяльності з пересувних об’єктів сезонної торгівлі.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Наразі питну воду з пересувних об’єктів торгівлі у Вінницькій громаді здійснюють чотири оператори: ТМ «Подоляночка» (132 автомати), ТМ «Аква Пульс» (146 автоматів) та ТМ «Аква Люкс» (70 автоматів) та ТМ «Долина Плюс» (303 автомати, 53 з яких встановлені без відповідного погодження ВМР).

Враховуючи звернення та побажання інших операторів ринку з реалізації питної води щодо однакових умов здійснення підприємницької діяльності та значну кількість встановлених автоматів порівняно з іншими операторами ринку, ТМ «Долина Плюс» було відмовлено у наданні погодження на самовільне встановлення 53 автоматів з неодноразовим попередженням про їхній демонтаж.

Компанії були вручені під розпис повідомлення про термінове проведення робіт з демонтажу 53 самовільно встановлених автоматів.

Станом на 2 квітня 2024 ТМ «Долина плюс» не провела демонтаж незаконно встановлених автоматів.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook