Підопічні Вінницького територіального центру вручили військовим власноруч сплетені маскувальні сітки

Вчора, 2 квітня до Вінницького міського територіального центру завітали військові Збройних Сил України. Вони отримали від підопічних закладу маскувальні сітки, які були сплетені літніми панянками власноруч. Над створенням цих сіток вони працювали протягом близько двох місяців.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«Підопічні Терцентру завжди активні та ініціативні. Літні відвідувачі закладу залюбки долучаються до благодійних заходів, які департамент соціальної політики завжди підтримує. Цього разу своє завзяття бабусі спрямували на плетіння маскувальних сіток. Ця праця – подяка нашим воїнами за захист», – зазначила директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Як додала директорка Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська, всі матеріали для плетіння сіток працівники Терцентру та департаменту соцполітики закуповували самостійно. Дерев’яний каркас теж робили працівники закладу.

У сіткоплетінні брали участь і відвідувачі Терцентру і самі соціальні робітники. В результаті вдалося сплести п’ять маскувальних сіток розміром 3 на 9 метрів. Сітки прикрасили власноруч зробленими оберегами – сердечками і котиками.

«Коли у мене була вільна година, я обов’язково долучалася до плетіння сіток для наших військових. Вкладаємо у цей процес свою думку, свою працю і сподіваємося на Перемогу», – говорить відвідувачка Терцентру Надія. Її два племінники – Захисники України.

Забирати сітки для свого підрозділу приїхав підполковник Сергій Довгий разом із колегою. Маскувальні засоби ховатимуть від ворога техніку і місця дислокації військових на півдні нашого регіону.

«В сітках завжди є потреба. Ті, які нам передали сьогодні, дуже гарної якості. Дякуємо всім організаторам, ініціаторам і трудівникам, які сплели сітки», – говорить Сергій Довгий.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook