Військові отримали чергову допомогу від Вінницької міської ради та Вінницької громади

Вінницька міська рада, спільно з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом та Вінницькою громадою, продовжує системно надавати допомогу армії. Недавно було успішно посилено технічним обладнанням одразу три військові частини. Цей крок відповідає пріоритетам Вінницької міської ради, серед яких особливе значення мають безпека та оборона. Загалом у бюджеті громади на цей пріоритет цього року передбачено майже 1 млрд гривень, що становить третину коштів, не врахованих у захищених статтях.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський розповів, що серед спецтехніки – квадрокоптери «Мавік 3Т», тепловізори, зарядні станції «Bandera Power» та прожектори, завдяки яким в нічний час доби оборонці краще бачать ворожі повітряні цілі та мають можливість їх збивати. У складі допомоги були ще й FPV-дрони – безпілотники, які передають відео з висоти пташиного польоту в режимі реального часу.

«Сьогодні передаємо “Мавіки 3Т” з камерами нічного бачення. Також передаємо “Бандера пауер”. Це техніка, необхідна для мобільно-вогневих груп – “ловців шахедів”. Найголовніше, щоб обладнання служило нашим військовим, зберігало людські життя та допомогло у наближенні перемоги. Ми будемо продовжувати допомагати військовим надалі», – сказав Павло Яблонський.

Представник однієї з військових частин Олександр, який брав участь у передачі допомоги, розповів, що такі спецзасоби будуть дуже помічними під час виконання бойових завдань.

«Кожна така передача підвищує ефективність знищення засобів повітряного нападу противника, бо безпілотні літальні апарати типу “шахед” застосовуються зазвичай вночі. Ці прожектори підвищують видимість БпЛА та можливість їхнього знищення. Прожектор працює в комплексі із зарядною установкою, необхідною для живлення. Тепловізори необхідні для виявлення БпЛА вночі», – сказав він.

Всю техніку одразу ж відправили у пункт призначення до оборонців, щоб ті могли якісно відпрацьовувати цілі. Загалом для трьох військових частин було передано 12 блоків багатоканальної швидкої зарядки «Bandera Power 225S», 7 пошукових прожекторів, 11 тепловізійних монокулярів та ще три квадрокоптери DJI Mavic 3 Thermal. Все це було придбано напередодні за тендерною процедурою.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook