Вибори в обласну раду: як проголосувала Вінниця (протоколи)

Міська виборча комісія підрахувала голоси виборців міста Вінниці на виборах 25 жовтня у Вінницьку обласну раду. В обласному центрі це два виборчих округи – №9 і №10.

Газета «Місто» з власних джерел отримала протоколи Вінницької міської виборчої комісії по цих двох округах. За їх результатами, найбільше голосів отримала партія «Українська стратегія Гройсмана». На другому місці у Вінниці на виборах до обласної ради за підтримкою виборців  – партія Європейська «Солідарність».

В «Українській стратегії Гройсмана» кажуть, що їх паралельний підрахунок голосів повністю співпадає з результатами, які встановила міська виборча комісія.

Загалом у Вінницьку обласну раду від УСГ заходять 40 депутатів (за результатами підрахунків на усіх виборчих округах області). За даними паралельного підрахунку голосів, по 11 депутатів в облраді матимуть «Батьківщина» та «Європейська солідарність»; «Слуга народу» – 8 депутатів; партії «За майбутнє» та «ОПЗЖ» – по 7 депутатів.

Підсумки голосування з виборів депутатів Вінницької обласної ради, округ №9

Підсумки голосування з виборів депутатів Вінницької обласної ради, округ №10

Про загальні і остаточні результати до виборів Вінницької обласної ради можна буде говорити лише після того, як свої протоколи оприлюднить обласна виборча комісія.

Нагадаємо, вибори: перші офіційні результати, перші скандали і судові позови.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook