В січні вінничани отримають менші платіжки за комунальні послуги

Платіжки за грудень, які вінничани почнуть отримувати вже з 13 січня, будуть меншими на 100-300 гривень. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов. 

Виконавчий комітет сьогодні, дев’ятого січня, ухвалив рішення Про зміну тарифів на теплову енергію, опалення та гарячу воду для населення та бюджетних установ за грудень 2019 року. 

– «Вінницяміськтеплоенерго» зменшить нарахування за тепло в середньому на 26% та гарячу воду – на 23%. Місто отримало таку можливість, оскільки в грудні була зменшена ціна на газ, – зазначив Сергій Моргунов. – Маємо сподівання на зменшення тарифів і надалі. Ми контролюватимемо цей процес, аби вінничани мали змогу платити менше і об’єктивно за тепло і гарячу воду, які постачають наші теплопостачальні організації. Важливо, що у платіжках буде відображена ціна в окремій графі.

За словами міського голови, комунальне підприємство КП«Вінницяміськтеплоенерго» звернеться до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) щодо коригування тарифів на ці послуги для вінничан, відповідно до ціни газу, яку визначить НАК «Нафтогаз» . Саме НКРЕКП, як державний регулятор, встановлює тарифи на тепло та гаряче водопостачання в українських містах, в тому числі і у Вінниці.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.