В рамках перших Vinnytsia Wine Days відбудуться професійні події і дегустаційна виставка «Виноробство нескорених»

У Вінниці 25-28 травня вперше відбудуться дні винної культури Vinnytsia Wine Days. Подія об’єднає професіоналів галузі, маючи на меті популяризувати бренд «українське вино» та Поділля як винну туристичну дестинацію.

Програма Vinnytsia Wine Days складається з понад десятка різних подій. Серед них – міжнародна конференція про еногастрономічний туризм, міжнародний симпозіум виноробів, а також виставка кращих виробників українських вин «Виноробство нескорених» (в т.ч. з урожаю 2022 року). Ці події стануть майданчиком для обміну досвідом між представниками галузі виноробства, гостинності й туризму. Цікаве для себе знайдуть і вінничани та туристи, які прагнуть пізнати українські винні регіони.

Міжнародна конференція «Еногастрономічний туризм – драйвер розвитку туристичних дестинацій» відбудеться 25 травня у Вінницькому торговельно-економічний інституті ДТЕУ (вул. Соборна, 87) і триватиме з 9:30 до 17:00 години. Вона складатиметься з трьох панелей. Планується обговорити такі теми:

• Еногастрономічний туризм – зростаючий сектор світового туристичного ринку.

• Інноваційні проєкти в сфері еногастрономічного туризму.

• Потенціал регіональних кухонь у створенні туристичних продуктів.

Наступного дня, 26 травня, у Вінницькому торговельно-економічному інституті відбудеться Vinnytsia International Wine Symposium. Тривалість – з 10:00 до 16:00, який складатиметься з таких панелей:

• Міжнародна організація виноградарства і виноробства (OIV): досвід і нові можливості.

• Поділля: на шляху до відродження виноробного регіону.

• Розвиток сучасних винних регіонів України.

А протягом 27-28 травня у Вінниці триватиме виставка «Виноробство нескорених». На ній кращі виноробні України та переможці цьогорічних всеукраїнських конкурсів презентують своє вино, зокрема урожаю незламного 2022 року. Відвідати подію можна буде у ресторані «Тифліс» (вул. Театральна, 20) з 12:00 до 20:00 години. Вартість вхідних квитків – 200 грн (без брендованого бокалу) і 300 грн (з брендованим бокалом). Для представників сфер туризму і HoReCa участь безкоштовна за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/5Lb8yqZKpiR9i5596

Крім цього на відвідувачів Vinnytsia Wine Days чекають професійний дегустаційний конкурс ODESA WINE & SPIRIT AWARDS, презентації, туристичні активності, кінопоказ та багато іншого. З детальною програмою заходів можна ознайомитись за посиланням: https://vinnytsia.city/konferentsiyi-ekskursiyi-ta-degustatsiya-povna-programa-vinnytsia-wine-days/

Реєстрація на професійні події: https://forms.gle/5Lb8yqZKpiR9i5596

Організатори: ТОВ «Експедіа», ГС «Укрсадвинпром», Одеський національний технологічний університет і департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook