Для мешканців Вінницького-Хутірського старостинського округу запрацював додаток «Округ в Смартфоні»

Жителі Вінницько-Хутірського округу тепер можуть отримувати адміністративні послуги, оплачувати комунальні платежі, користуватись порталом громадського транспорту, повідомляти про аварійні ситуації у Муніципальну та Цілодобову варти, записатись на прийом до лікаря чи звернутись до Поліцейського офіцера громади в режимі online. Днями в окрузі запрацював новий муніципальний додаток «Округ в смартфоні».

Як зазначає староста Вінницького-Хутірського округу Владислав Кривешко, до його створення фактично йшли два роки.

«Ми розпочинали зі створення порталу на якому можна дізнатися графік руху громадського транспорту та замовити муніципальну картку вінничанина, а також порталу старости, де можна отримати ту чи іншу інформацію, щодо звітів та роботи старости, — розповідає очільник округу. — Зараз ці два додатки також стали частиною «Округу в Смартфоні»».

Крім того, в новому мобільному додатку можна буде отримати певні адміністративні та нотаріальні послуги, сплатити за комунальні послуги, отримати інформацію про стан енергопостачання, перевірити графік вивезення сміття, повідомити про аварійні ситуації, ознайомитися з новинами, замовити довідки від старостату та онлайн-консультацію спеціалістів, які працюють на віддалених робочих місцях в Прозорому офісі.

Функціонал додатку також дозволяє записати на прийом до лікаря, повідомити про правопорушення до муніципальної варти, зв’язатися з поліцейським офіцером громади тощо.

«Більше того, в додатку є два розділи, які можуть стати в нагоді представникам бізнесу та туристичної галузі. В цих розділах зібрана інформація про округ, його переваги, інвестиційні та туристичні можливості. Зокрема, в розділі для бізнесу, кожен підприємець знайде для себе прикладні елементи для інвестицій та зможе використати їх для розвитку свого бізнесу. А в розділі, що стосується паспорту туризму можна побачити опис історичної спадщини округу, ТОП-7 причин відвідати округ та різні атракції, якими можуть скористатися мешканці та гості округу тощо», — зазначає Владислав Кривешко.

Скористатися муніципальним додатком «Округ в смартфоні» можна за посиланням: https://districtvn.com.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook