В Подільському зоопарку «поселять» динозаврів

У Подільський зоопарк приїдуть динозаври. Роботизованих тварин виготовили китайські інженери. Анкілозавр тріцератопс, тиранозавр, еораптор та ще десяток справжніх велетнів рухатимуться та видаватимуть різні реалістичні звуки. Вже наприкінці жовтня роботів відправлять з Китаю до Вінниці. Про це йдеться на сторінці звіринця у мережі Фейсбук.

На земельній ділянці, де вони «житимуть», вже почали розбивати дендропарк. Сьогодні тут висадили велетенську білу ялицю. Поряд з нею вже височіють 14 вічнозелених дерев. Переважно це сосни і туї. Прикрасою і родзинкою парку є тис ягідний і каштан їстівний. За кілька днів територію озеленять ще кількома деревами. Висаджують їх за сучасними технологіями, які дозволяють рослинам швидко адаптуватись до нових умов.

«Розшукати парк роботодинозаврів у Подільському зоопарку буде нескладно. Велетенські механізовані тварини зустрічатимуть відвідувачів при вході у зоопарк. Наразі тут триває будівництво вхідної групи із офісною будівлею», – повідомляють в зоопарку.

Нагадаємо, У Подільському зоопарку стіни вольєрів для птахів прикрасили пейзажами природи

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

930 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.