В оздоровчому таборі «ЯМаріуполь. Родина» стартував новий сезон

17 червня поблизу Вінниці втретє відкрився оздоровчий центр «ЯМаріуполь. Родина». Цього року тут планують прийняти 960 відпочивальників з Маріуполя, з яких 600 – діти. Проєкт здійснюється за підтримки Вінницької міськради та муніципалітету Маріуполя.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«Сьогодні сюди заїхали понад 120 людей – це перша зміна. Як і минулого року, протягом літа тут зможуть відпочити вісім змін, кожна по 12 днів. Тут заплановано чимало активностей, а саме похід у зоопарк, планетарій та театр, прогулянки на конях. Також у нас працюють аніматори. Кожен може знайти відпочинок собі для душі. Також плануються дискотеки та караоке», – сказав керівник дитячого оздоровчого табору «ЯМаріуполь. Родина» Сергій Кесарев.

Як зауважив директор центру «ЯМаріуполь» Дімітрій Голубченко, завдяки відпочинку діти матимуть змогу відчути радість спілкування із ровесниками-земляками та важливість родинних зв’язків, а також покращити свій емоційний стан.

Потурбувалися організатори й про безпеку відпочивальників. Територія оздоровчого центру перебуватиме під постійним наглядом правоохоронців.

На відкритті табору на присутніх чекав музичний подарунок від Міського Палацу мистецтв, в якому взяли участь близько шести десятків учасників творчих колективів. Діти активно підтримували артистів бурхливими оплесками.

«У таборі класно. Тут багато друзів і веселих заходів. Нам подобається, і ми вже встигли спробувати плести бісером та поспівати караоке», – зазначила тринадцятирічна Софія, переселенка з окупованого Маріуполя.

Також вона додала, що впевнена: попереду чекає багато активних днів, які наповнять життя яскравими спогадами від літнього дозвілля.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook