У холі Вінницької міської ради відкрили виставку творчих робіт «Барвінку»

У холі Вінницької міської ради тепер відкрита виставка творчих робіт учасників Народного ансамблю танцю “Барвінок”. Експозиція охоплює художню вишивку та твори декоративно-ужиткового мистецтва, втілені з великим мистецьким талантом. Ця виставка стала частиною заходів, приурочених до 40-річчя від дня створення ансамблю, і була представлена завдяки сприянню Вінницької міської ради, департаменту культури та департаменту освіти. Всі бажаючі мають змогу відвідати цю виставку та насолодитися яскравими кольорами та національними оберегами, що прикрашають представлені твори.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«Барвінчата» вкладають у власноруч виготовлені мистецькі шедеври, серед яких рушники та вишиті картини, все своє натхнення.

Зазначимо, що вінницький «Барвінок» – це єдиний у світі колектив, який впродовж однієї концертної програми на високому виконавському рівні показує на сцені декілька видів народного мистецтва. Кожен учасник танцювального ансамблю, крім хореографії, навчається ще й співати, вишивати, грати на кількох українських музичних та ударних інструментах.

Директор та художній керівник КЗ «Вінницький міський центр художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва “Барвінок”», Народний артист України Петро Бойко зазначив, що проведення подібних заходів у наш непростий час сприяє зміцненню національної свідомості серед дітей та дорослих.

«У своїх роботах юні “барвінчата” відтворюють давні традиції українського народу, утверджують віру у духовну силу українців, віру в Перемогу», – каже Петро Бойко.

Виставка буде функціонувати для відвідувачів Вінницької міської ради до 1 квітня.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook