У Вінницяоблводоканалі знову можна повірити лічильник

У Вінницяоблводоканалі знову доступна послуга повірки лічильника для води. Цю інформацію підтвердили у пресслужбі підприємства.

За інформацією, підприємства повірку лічильників відновили у перших числах серпня, коли знову уклали договір на надання цієї послуги.

-Вже розпочали повірку. Перед тим, як провести повірку, потрібно зателефонувати 69-69-06, щоб викликати майстра, аби він розпломбував лічильник. Самотужки знімати не можна, щоб не було штрафних нарахувань. Після цього лічильник можна віднести на повірку у Вінницяоблводоканал, – пояснили у пресслужбі підприємства.

За інформацією преслужби Вінницяооблводоканалу, із березня 2020 року договір на проведення такої діяльності був відсутній (як з’ясувало «Місто» дія попереднього договору закінчилася – Авт.). А в липні провели тендер на виконання робіт з повірки засобів обліку холодної води.

Поки ж водоканал не повіряв лічильники, за цією послугою вінничани могли звертатись тільки у Вінницястандартметрологію. Утім виникали складнощі: щоб зняти лічильник потрібно було викликати майстра з того ж таки облводоканалу, оплачувати це окремо, а лічильник везти у Вінницястандартметрологію.

Нагадаємо, Вінницяоблводоканал оголосив, що знову приймає мешканців, але тільки у масках.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1850 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.