У Вінницькому Терцентрі запрацював музично-вокальний гурток

У Вінницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування запрацював музично-вокальний гурток. Де бабусі та дідусі можуть опанувати музичні ази. Навчати буде баяніст із 40-річним стажем Борис Вовчук.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Як зазначає директорка Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська, музичний гурток – новинка Терцентру. Відтепер, окрім танців, здорового способу життя, англійської, української мов та комп’ютерної грамотності, пенсіонерів навчатимуть, як опанувати свій голос та розвинути музикальний слух.

Борис Володимирович – музикант, якому є що розказати. Адже закохався у музику він дуже давно – ще у 1944 році, коли один із солдатів дав йому пограти на губній гармоніці. Згодом вчився грати на скрипці, фортепіано, баяні. Каже, що за своє життя навчав понад 30 хорових колективів та ансамблів. Музикальний стаж в трудовій книжці пана Бориса – 40 плідних років. І навіть у свої 80+ років тренується мінімум півтори години на день.

У першу чергу, викладач прослухав голоси своїх нових підопічних та визначив, хто має сопрано, хто – альт. З’ясувалось, що одна з підопічних – пані Оксана – має дуже рідкісний контральто – низький жіночий голос.

«Мій батько дуже гарно співав та грав на баяні. Він грав на вечорницях, весіллях, святах. А я відкрила в собі свої співочі здібності у досить пізньому віці. І зараз, у свої 64 роки, співаю, танцюю в колективі Терцентру, беру участь у виставах», – розповідає учениця Бориса Вовчука пані Оксана.

Відтепер під наставництвом Бориса Володимировича у Терцентрі працюватиме ансамбль. Зазвичай співають різні народні пісні: веселу та динамічну «Цвіте, цвіте черемшина», повільну «Ой учора ізвечора» та інші. А наразі готуються до вечорниць з музичним супроводом до дня Святого Миколая.

«При систематичних заняттях можна розвинути голос та музикальний слух навіть у тих, кому, як-то кажуть, ведмідь на вухо наступив. Але це лише відмовка. Тренування та наполегливість дадуть змогу зазвучати усім», – зазначає Борис Володимирович.

За словами директорки Терцентру Галини Бачинської, охочих займатися музикою серед підопічних Терцентру завжди було багато.

«Тому ми врахували побажання жителів Вінницької громади та рішенням сесії Вінницької міської ради від 27 жовтня 2023 року ввели додаткову посаду – викладача музики та вокалу», – зазначила Галина Бачинська.

Щоб записатися до музично-вокального гуртка або інших факультетів Терцентру, телефонуйте за номером 67-05-90 або приходьте за адресою вул. Соборна, 50.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook