У Вінницькому терцентрі розширили перелік осіб, яким надають соціальні послуги

Сьогодні, 8 лютого, на черговому засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради прийняли рішення про розширення переліку осіб, яким надаються послуги у Вінницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування. До цього переліку включили членів сімей загиблих (померлих) та безвісти зниклих Захисників і Захисниць України, які є громадянами похилого віку, осіб з інвалідністю, хворих (серед осіб працездатного віку на період до встановлення групи інвалідності, але не більш як чотири місяці) та тих, хто не може самостійно обслуговуватися і потребує постійної сторонньої допомоги.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«Це рішення відповідає пріоритету “Турбота”. Департамент соціальної політики дбає про членів сімей оборонців, які поклали своє життя за свободу і територіальну цілісність України. Вони отримують різного виду допомогу, в тому числі муніципальні пільги та соціальний супровід. Також до переліку отримувачів соціальних послуг Терцентру додали членів сімей полеглих Захисників пенсійного віку та з інвалідністю незалежно від їхнього доходу», – пояснює директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Для надання соціальних послуг до відповідної заяви додатково потрібно мати посвідчення члена сім’ї військовослужбовця, який загинув (помер) чи пропав безвісти під час проходження військової служби.

Всі соціальні послуги членам сімей загиблих (померлих), безвісти зниклих за особливих обставин Захисників і Захисниць України, незалежно від доходу отримувача соціальних послуг надаються за рахунок бюджетних коштів.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook