У Вінницьких Хуторах завершують облаштування переходу між вулицями Сагайдачного та Захарка Сича

З пандусами, відеонаглядом, зовнішнім освітленням та водостоками. У Вінницьких Хуторах завершують облаштовувати алею-перехід, між вулицями Сагайдачного та Захарка Сича. Раніше, в сезон дощів, подолати цю ділянку шляху між двома місцевими ставками було дуже важко, а у морози – небезпечно, наразі, тут поклали бруківку, облаштували сходи та пандуси для маломобільних верств населення.

“Ця ділянка значно скорочує шлях між двома умовними частинами населеного пункту. На жаль, донедавна, її стан був вкрай незадовільний, що було причиною численних звернень від жителів округу. Старий перехід будував ще колишній місцевий колгосп, по ньому було важко спускатися чи підніматися, а як тільки починалися дощі – подолати цей шлях ставало ще важче, у морози – взагалі, небезпечно. Про яку-небудь можливість скористатися цим переходом мамам з дитячими візочками чи людям з інвалідністю, взагалі мова не йшла. Відверто кажучи, це був досить складний об’єкт з непростим рельєфом, але ми доклали багато зусиль, аби зробити його зручним та доступним в тому числі для маломобільних людей. Сьогодні, коли багато жителів округу повертається з війни після тих чи інших поранень, питання доступності набуває додаткової актуальності”, – зазначає староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко.

Під час будівельних робіт тут укріпили схил, вирівняли дорогу, поклали плитку, облаштували нові сходи з поручнями, пандуси та водостоки, попрацювали над озелененням, а також встановили урни та лавочки, де можна перепочити. Для забезпечення безпеки на території алеї-переходу здійснюється відеонагляд.

Крім того, тут встановили 11 ліхтарів з енергоощадними світильниками, що забезпечить додатковий комфорт та безпеку в осінньо-зимовий період, коли темніє досить рано.

“Ще одним важливим фактором будівництва нової алеї-переходу є її філософсько-інфраструктурна місія. Яка полягає у тому, щоб більше не розділяти Вінницькі Хутори на дві частини, а створити своєрідний протяжний центр населеного пункту, де можна прогулятися нещодавно облаштованими тротуарами, алеєю та скверами, комфортно дістатися до школи чи адміністративного центру, магазинів, аптек тощо. Ця ідея уже підсилила ділову активність та залучила інвесторів туди, де їх ніколи не було”, – зазначає Владислав Кривешко.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook