У вінницькій "Цілодобовій варті" тепер можна отримати телефонну підтримку від психолога

У зв’язку із карантином, впровадженим для запобігання поширенню коронавірусу, у людей можуть виникати тривожні стани, занепокоєння та стрес. І це – цілком природно. Дуже важливо, щоб у такій ситуації людина мала можливість звернутись до психолога.

“У зв’язку із цим, за номером відділу оперативного реагування “Цілодобова варта” 15-60 відтепер вінничани можуть отримати допомогу психолога”, – інформує Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

“За дорученням міського голови Сергія Моргунова, починаючи з 24 березня, через “Цілодобову варту” можна зв’язатись з психологами. Отримати консультацію можна щодня з 8:00 до 22:00″, – каже керівниця відділу оперативного реагування “Цілодобова варта” Антоніна Іващук.

Психологи, які відповідають на телефонні дзвінки, працюють у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

“Наразі чимало людей потребують консультацій щодо зняття тривоги та панічних настроїв під час карантину. Також вінничан цікавлять питання збереження психічного здоров’я та сімейного позитивного мікроклімату”, – зазначила директорка міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Добровольська.

Нагадаємо, у Вінниці за кошти спецфонду “СтопВірус” придбають апарат для точної діагностики коронавірусу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

691 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.