У Вінниці збудують новий дитсадок на вулиці Зерова

Абсолютно новий садочок будуємо на вулиці Зерова, 12 – замість аварійного корпусу ДНЗ №16. За півроку на його місці уже «виріс» новий. Він матиме замість двох три поверхи. Тож дитсадок розшириться – у «Бджілку» зможуть ходити більше маленьких вінничан: відкриємо ще три групи.

Про це пише 10 березня на власному акаунті в Фейсбук мер Вінниці Сергій Моргунов.

Будівництво дитячого садка №16

Абсолютно новий садочок будуємо на вулиці Зерова,12 – замість аварійного корпусу ДНЗ №16. За півроку на його місці уже «виріс» новий. Він матиме замість двох три поверхи. Тож дитсадок розшириться – у «Бджілку» зможуть ходити більше маленьких вінничан: відкриємо ще три групи. Як тільки малеча справить новосілля у відбудованому корпусі, зможемо розпочати реконструкцію в іншому приміщенні, де зараз перебувають дітки. Повністю оновимо садок та територію у наступному році. Важливо, щоб малечі було комфортно і затишно, адже дитячий садок для них як друга домівка.Галина Якубович (Galina Yakubovich)Оксана Яценко@Игорь Кравец (Igor Kravetc)

Опубліковано Сергієм Моргуновим Вівторок, 10 березня 2020 р.

“Як тільки малеча справить новосілля у відбудованому корпусі, зможемо розпочати реконструкцію в іншому приміщенні, де зараз перебувають дітки. Повністю оновимо садок та територію у наступному році. Важливо, щоб малечі було комфортно і затишно, адже дитячий садок для них як друга домівка”, – додає міський голова.

Нагадаємо, мер Вінниці підтримав позицію Асоціації міст України щодо змін до Конституції.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

551 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.